Ziyaretçi Defteri

7 thoughts on “Ziyaretçi Defteri

 1. Kevser Hanım ve pek kıymetli ekibi, Türkiye’de belki de yıllar yılı unutulmuş bir meseleyi gözler önüne serecek bu projeyi hayata geçirerek büyük bir zilleti de yıkmaya teşebbüs ediyor. Allah emeği geçen herkesten razı olsun.

  Ayrıca şunu defaatle vurgulamak gerekiyor ki, zindanlara mahpus olan bizim kardeşlerimiz, bizim abilermiz, bizim babalarımız. Bizim içinde bulunduğumuz davanın bedel ödeyenleri. Hak davanın haklıları onlar.

  Daha çok hassasiyet, daha çok çaba.

  Kevser Hanım, elinize sağlık…

 2. Ellerinize sağlık Kevser hanım ve tabiki tüm değerli ekibi. Yusufiyedeki unutulmuş yusufların tekrar hatırlanmasına önemli bir katkı yapacağından hiç kuşkum olmayan bu değerli çalışmanız için, sizlere hayır duaları ediyorum. Rabbim de kıyamet günü sizleri unutmasın ve hayırla mükafaatlandırsın.
  inşallah, tüm müslümanlar bu konuda gereken hassasiyeti gösterir, yusufları hatırlar, yusufları kuyudan çıkarmak için birer ip de onlar uzatır. Ya da uzatılan iplere bir el atarlar.
  Allah’a emanet olun.

 3. RABBİM, bu değerli Müslümanları bir an önce özgürlüklerine kavuştur. Onlara, ailelerine katından sabır yağdır. şüphesiz SEN buna Kadirsin.

 4. 28 Şubat’ın ve mağdurlarının unutturulmaya çalışıldığı bir zamanda bu çalışma adeta derde deva oldu . Bu milletin bir ferdi olarak , Kevser Hanım ve ekibine minnettarım . Artık bu alanda çalışan başka ekipleri de görmek istiyoruz . Fetö’nün esas tokadını yemiş olan bu kıymetli insanlar , Fetö ile mücadelede bizlere kılavuzluk etmeleri beklenirken neden kıyıda köşede çürümeye terk ediliyorlar .

 5. Bu hayırlı ve bir o kadar elzem çabayı en değerli övgülerle alkışlıyor ve Kevser Hanım ve ekibinin bu değerli hatırlatmasının mukaddime olmasını , mazlum müslümanların unutulmuşluğunun bu gibi vesilelerle artık son bulmasını diliyorum..
  Emeğinizi ve ecrinizi Rabbimiz zayi etmeyecektir..

  Bereketli bir devamlılık dileğiyle

 6. bir şubat ayında babam götürüldü..yıllaca cezaevi yolunda gittik geldik..ben zindan yollarında büyüdüm..annem gençligini…kaydeşim bebekligini yitirdi..bayramlarımız hep eksik hep buruk geçti..suçu kuran okutan bir babanın kızıyım…benim çocuklugum arkadaşlarımın babalarına bakarak geçti..ben sizin yaotıgınız bu filmde o kadar agladım ki anlatamam..kendimden çok şey gördüm bu filmde..emeginize saglık…hep böyle devam edin inşaalah..birgün bu yapılanları filmde görecegim aklımın ucundan geçmezdi..bugünleri gösterene hamd olsun..tüm 28 şubat ve fetö magdurlarına özgürlük istiyoruz bunu bize çok görmeyin..selametle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *